КЛК 'Владминес'
29 Март 2024, 15:00:55 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: Прглашаем всех в фотогалерею на нашем форуме
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Випікання свіжого хліба в хлібопічці!  (Прочитано 4618 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Bobik
Местный
******

Кошачьих сил: 9
Bobik has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 528

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« : 18 Январь 2021, 19:01:08 »

А ви печете хліб в хлібопічці чи купуєте? Якщо печете самі, розкажіть як в ній спекти хліб? Тільки купили, ще зовсім не знаємо, з чого почати, які перевірені рецепти ви знаєте, поділіться будь-ласка.
Записан
Koyot
Пользователь
*****

Кошачьих сил: 4
Koyot has no influence.
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 255

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля WWW Email
« Ответ #1 : 18 Январь 2021, 19:01:47 »

Обожнюю хліб із хлібопічки, це щось божественне, моя мама коли пече, аромат по всьому дому. Такий, що не встояти. А я частіше купую, так як часу на випічку мало, весь час на роботі.
Записан
ANTON
Местный
******

Кошачьих сил: 11
ANTON has no influence.
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 541

Благодарности
-Выражено: 2
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #2 : 18 Январь 2021, 19:18:27 »


Обожнюю хліб із хлібопічки, це щось божественне, моя мама коли пече, аромат по всьому дому. Такий, що не встояти. А я частіше купую, так як часу на випічку мало, весь час на роботі.

Моя дружина пече кукурудзяний хліб, ми слідкуємо за своїм харчуванням, стараємось харчуватись правильно. Хліб виходить дуже смачним, з магазинним не зрівняти. Рецепту не знаю нажаль.
Записан
Nanta
Бывалый
***

Кошачьих сил: 1
Nanta has no influence.
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 54

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #3 : 18 Январь 2021, 19:21:02 »


Моя дружина пече кукурудзяний хліб, ми слідкуємо за своїм харчуванням, стараємось харчуватись правильно. Хліб виходить дуже смачним, з магазинним не зрівняти. Рецепту не знаю нажаль.

    Я дуже багато часу проводжу на кухні, люблю готувати щось смачне для своєї родини, також недавно купили хлібопічку і тепер випікаємо хліб самі.
   Це дуже смачно, всім хто ще не пробував раджу спробувати. Хліб у хлібопічці https://journal.rozetka.com.ua/ua/retsept-hliba-u-hlibopichtsi-top-5-variantiv-dlya-populyarnih-modeley/ готую по цих рецептах, вони прості, в мене вийшло з першого разу спекти дуже смачний хліб.
  Обов’язково, спробуйте спекти «Французький хліб» він ідеальний для бутербродів на сніданок і на свято.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!