КЛК 'Владминес'
29 Апрель 2024, 15:33:48 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: На сайте работает раздел Наши чемпионы! Все чемпионы и чемпионки семейства кошачьих :)
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Шукаю хороші кульки на день народження  (Прочитано 840 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
ANTON
Местный
******

Кошачьих сил: 11
ANTON has no influence.
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 544

Благодарности
-Выражено: 2
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« : 17 Декабрь 2023, 13:29:54 »

У мене скоро день народження сина, і я вирішив замовити купу кульок для вечірки. Але проблема в тому, що я абсолютно нічого не знаю в цій темі. Де найкраще замовити кульки? Які варіанти бувають? Може, є якісь перевірені сайти або магазини, де можна подивитися асортимент і замовити з доставкою? Буду вдячний за будь-яку інфу та особистий досвід!
Записан
Bobik
Местный
******

Кошачьих сил: 9
Bobik has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 533

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 17 Декабрь 2023, 13:37:59 »

Привіт! Коли у мене була подібна ситуація, то натрапив на чудовий сайт і замовив на ньому кульки на День Народження https://cool-sharkiev.com.ua/product-category/den-narodzhennya/ Ціни там приємно здивували, а вибір наборів кульок вражає. До того ж, мене там чудово проконсультували з вибором. Замовив кілька наборів, і вони прийшли в ідеальному стані. Сайт реально крутий, жодних незручностей не виникло. Тож сміливо рекомендую! Удачі зі святом! Якщо ж виникнуть якісь питання, то на сайті є вся необхідна інформація.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!