КЛК 'Владминес'
27 Апрель 2024, 08:30:32 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: Ждем всех в нашем каталоге Фелинологических организаций. Вас еще нет в нашем каталоге? Так добавьте скорее!!!
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Потрібна реклама у Львові  (Прочитано 498 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
vovikpro
Участник
****

Кошачьих сил: 4
vovikpro has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 236

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« : 24 Март 2023, 14:15:20 »

Хто має досвід в проведенні зовнішньої реклами у Львові? Чи можете порадити як таку рекламу розмістити на білбордах?
Записан
lavani
Бывалый
***

Кошачьих сил: 1
lavani has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 94

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 24 Март 2023, 14:24:57 »

З мого власного досвіду, я можу порадити звернутися до рекламної компанії Two Steps Outdoor, яка спеціалізується на зовнішній рекламі. Вони мають досвід в розміщенні реклами на білбордах у Львові та можуть запропонувати ефективні рішення. Реклама на білбордах у Львові https://www.2s-outdoor.com.ua/ua/billboards/lviv-region/?city=18681 може бути ефективним інструментом просування бренду чи продукту, оскільки Львів багатолюдне місто і вашу рекламу може бачити велика кількість людей. Залежно від цільової аудиторії та бюджету, Two Steps Outdoor може запропонувати різні формати та розміри білбордів, а також розміщення на стратегічних місцях в місті. Рекомендую звернутися в цю компанію для отримання якісної та результативної реклами.



Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!