КЛК 'Владминес'
29 Март 2024, 00:49:11 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: На сайте работает раздел Наши чемпионы! Все чемпионы и чемпионки семейства кошачьих :)
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Холодопостачання  (Прочитано 1461 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
rinata
Пользователь
*****

Кошачьих сил: 5
rinata has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 291

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 2


все хорошо


Просмотр профиля Email
« : 18 Январь 2022, 10:27:54 »

У мене вже давно своя ветеринарна клініка, займаюся сільським господарством і вирішила відкрити молочне виробництво. Насамперед потрібно вибрати якісне холодопостачання для збереження якості молока і його продовження терміну придатності. Мені радили компанію Subzero https://subzero.com.ua/poslugy/promyslovyy-kholod/molokopererobka/, але я про неї нічого не чула, тільки відгуки позитивні в інтернеті знайшла. У цій компанії можна замовити інжиніринг під ключ з підбором і установкою всього необхідного холодильного обладнання. Може хтось володіє таким бізнесом? Поділіться своїм досвідом.
Записан
duik
Начинающий
*

Кошачьих сил: 0
duik has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 11

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 18 Январь 2022, 11:10:55 »

Перш, ніж складати договір, потрібно проконсультуватися з менеджером компанії і запитати про всі сертифікати якості. Потрібно враховувати з якої країни обладнання везуть і чи є в подальшому сервісне обслуговування.
Записан
rinata
Пользователь
*****

Кошачьих сил: 5
rinata has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 291

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 2


все хорошо


Просмотр профиля Email
« Ответ #2 : 18 Январь 2022, 11:44:45 »


Перш, ніж складати договір, потрібно проконсультуватися з менеджером компанії і запитати про всі сертифікати якості. Потрібно враховувати з якої країни обладнання везуть і чи є в подальшому сервісне обслуговування.


Я через це і вибрала компанію, у них надалі є сервісне обслуговування. І можна замовити промисловий холод під ключ, підписати договір і отримати потім готовий об'єкт.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!