КЛК 'Владминес'
24 Июнь 2024, 15:19:40 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: Прглашаем всех в фотогалерею на нашем форуме
 
  Начало Помощь Поиск Календарь Галерея  
  Просмотр сообщений
Страниц: [1]
1  Фелинология / Общие вопросы / Re: Студія відео контенту : 20 Июнь 2024, 17:10:25
Сказала б, що тут https://strichka.studio/services/events є зйомка урочистих подій і якщо керівництву треба, то нехай до них і звертаються. Сама б знімати не стала однозначно, обладнання для відеозйомки мені де брати? До речі, не обов'язково брати лікарняний, можна просто спробувати пояснити, що відповідного обладнання у вас немає. Якщо керівництво адекватне, то зрозуміє.
2  Фелинология / Общие вопросы / Обменник : 30 Май 2024, 16:40:19
Объясните, почему не получается купить крипту за гривны? Если ввести любую другую валюту, то проблем нет, сервис предлагает продолжить сделку. Если я выбираю гривны, то кнопка продолжить остается не активной, как не меняй суммы. Что за несправедливость?
3  Фелинология / Общие вопросы / Подскажите : 30 Май 2024, 15:52:10
Совершенно случайно узнала, что бетон можно закупать по тендеру. Понятно, что это не для маленьких объемов, однако факт заинтересовал. Только ничего по делу найти не удалось, почему? Если кто знает, где можно посмотреть, поделитесь контактами.
4  Фелинология / Общие вопросы / Просування сайтів : 28 Май 2024, 15:52:32
Наскільки складно просунути сайт-візитку? Запускаємо новий напрямок у роботі, окремий сайт під нього сенсу робити немає - проєкт пілотний, може, й закриється через рік. Ось тут дивлюся, пропонують просування за різними тарифами. І жодного слова серед цього про сайти-візитки, все відноситься до повноцінних ресурсів. Мені б хоча б приблизну вартість зрозуміти, підкажіть, а?
5  Фелинология / Общие вопросы / Радіатори : 28 Май 2024, 15:37:21
Нарешті вмовили свекруху на заміну батарей вдома. Зараз у неї стоять страшні чавунні, які вже разів п'ятдесят були пофарбовані, через що виглядають взагалі не дуже. Дивимося радіатори з біметалу і сталеві. Насамперед, звісно, орієнтуємося на надійність - жінка вона в нас у віці, їй зайві хвилювання ні до чого. При цьому не хотілося б переплачувати, що порадите?

6  Фелинология / Общие вопросы / Re: Склад : 23 Май 2024, 14:48:12
Та зрозуміло, а із собою забрати можливості немає? Можна ж, напевно, відправити меблі транспортною компанією, вони начебто в таких послугах не відмовляють. Або зберігання речей в Києві можна організувати, взявши склад в оренду. До того ж якщо ви їдете, можете договір відразу на рік укласти, взяти замок із пломбою в організаторів. У цьому разі переживати буде нема за що, там усе влаштовано як треба.
Страниц: [1]
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!