КЛК 'Владминес'
07 Май 2024, 05:51:29 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: Прглашаем всех в фотогалерею на нашем форуме
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Як вибрати виробника дронів?  (Прочитано 418 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Bobik
Местный
******

Кошачьих сил: 9
Bobik has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 533

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« : 08 Октябрь 2023, 14:23:45 »

Всім привіт! Я цікавлюсь пошуком виробників дронів для військових застосувань з гарними відгуками та розумними цінами. Чи має хтось рекомендації?
Записан
ANTON
Местный
******

Кошачьих сил: 11
ANTON has no influence.
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 544

Благодарности
-Выражено: 2
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 08 Октябрь 2023, 15:46:06 »

Після декількох тижнів пошуків я вирішив звернутися до компанії https://battleborn.com.ua/ для придбання військових дронів для нашої військової бази. Їхня команда з самого початку проявила високий професіоналізм, надаючи мені всю необхідну інформацію та допомагаючи визначитися з оптимальними моделями для наших потреб. Я був вражений широким асортиментом, який вони пропонували, а також якістю кожного дрону, який ми отримали. Доставка була вчасною, а післяпродажне обслуговування було на висоті, завдяки чому ми мали всю необхідну підтримку для ефективного використання наших нових дронів.
Записан
Alesha
Участник
****

Кошачьих сил: 2
Alesha has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 209

Благодарности
-Выражено: 1
-Получено: 1


Просмотр профиля Email
« Ответ #2 : 12 Март 2024, 10:29:46 »

Привет! А качественные приборы РЕБ где можно ?
Записан
Gierr
Участник
****

Кошачьих сил: 3
Gierr has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 202

Благодарности
-Выражено: 1
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #3 : 12 Март 2024, 10:56:13 »

Цей магазин дійсно пропонує широкий спектр продуктів, призначених для ефективного виявлення, знищення та нейтралізації несанкціонованих дронів https://lander.kiev.ua/]www.lander.kiev.ua[/url] До їхнього асортименту входять нові пристрої перешкод, аналізатори сигналів та системи боротьби з дронами, створені з точністю та досвідом. Більше того, прагнення магазину до задоволення потреб клієнтів проявляється в оперативній підтримці клієнтів та постійних оновленнях товару. Їхня команда завжди готова відповісти на будь-які запити чи проблеми, забезпечуючи безперебійну та безпроблемну роботу для користувачів. Я щиро рекомендую Lander Київ усім, хто шукає надійних та ефективних рішень радіоелектронної боротьби проти загроз БПЛА. Завдяки своїй першокласній продукції та виключному обслуговуванню клієнтів вони, безперечно, є надійним вибором.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!