КЛК 'Владминес'
17 Май 2024, 02:35:43 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: Прглашаем всех в фотогалерею на нашем форуме
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Агентство з підбору персоналу  (Прочитано 786 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
ForestGumP34
Пользователь
*****

Кошачьих сил: 15
ForestGumP34 has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 497

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« : 12 Май 2023, 09:06:54 »

ІТ сфера з кожним роком розвивається все швидше. Незважаючи на те, що кадрів у цій галузі на ринку праці багато, попит на послуги ще більше. Підбір відповідного за всіма параметрами кандидата справа непроста, і з ним може допомогти рекрутингова агенція it персонал
Записан
толяк
Бывалый
***

Кошачьих сил: 1
толяк has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 87

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 19 Ноябрь 2023, 22:12:52 »

Мені потрібно знайти нову роботу і я вагаюся, де краще всього шукати її. Вже багато років я користуюсь традиційними методами пошуку роботи, такими як оголошення в газетах та резюме на сайтах зайнятості. Але здається, що ці способи вже застаріли і не працюють так ефективно, як раніше. Можливо, є якісь нові підходи або ресурси, які мені варто розглянути?
Записан
Bobik
Местный
******

Кошачьих сил: 9
Bobik has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 533

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #2 : 19 Ноябрь 2023, 22:25:30 »

Якщо ви мрієте про цікаву та перспективну роботу в сучасній ІТ-галузі, то цей сайт galaktica - ваш кращий союзник у пошуку. Галактика пропонує не просто робочі місця, але й можливість розвиватися та реалізовувати свої ідеї. Їхня команда відома своєю професійністю та інноваційним підходом до роботи. Тут вас чекають вакансії на різноманітних рівнях, від стажування до високопрофесійних посад. Галактика - це не просто компанія, це можливість вдосконалити свої навички та зрости разом з ними.
Записан
slip
Новичок
*

Кошачьих сил: 0
slip has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 4

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #3 : 15 Декабрь 2023, 15:53:43 »

У меня такой вопрос: где можно найти заработок в интернете? Я уже долго ищу способы дополнительного заработка, но всегда попадаю на мошенников или непонятные проекты.
Записан
колибри
Бывалый
***

Кошачьих сил: 1
колибри has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 83

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #4 : 15 Декабрь 2023, 16:13:10 »

Понимаю, что поиск заработка в интернете может быть непростой задачей, но у меня есть хороший совет для тебя. Посмотри на Мonitorium.net - это отличный ресурс, где можно найти множество вариантов для заработка онлайн https://monitorium.net . Здесь ты найдешь информацию о различных методах заработка, статьи с советами и рекомендациями, а также обзоры проверенных платформ и сервисов. Заработок онлайн может быть доступным и безопасным, если ты будешь следовать проверенным источникам.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!