Организации

 
[ Главная | Лучшие организации | Добавить организацию ]


Начало->Клубы

ТеплоМакс

Рейтинг: 0/0 Рейтинг: 0

Просмотров: 234


О насНовости (0)Статьи (0)Вакансии (0)Предложения (0)Прайсы (0)

О насАдрес: вулиця Будіндустрії, 7
Режим работы: Пн-Пт 8.00-19.00
Выходные: Суб-Нед
Телефон: (095) 388-08-44
E-mail: [email protected]

ТеплоМакс команда професіоналів

ТеплоМакс https://teplomax.com.ua/uk/ команда професіоналів, що складається з інженерів, дизайнерів, менеджерів і фахівців з багаторічним досвідом. Ми гарантуємо якість наших обігрівачів і ефективність їх експлуатації.
Наша компанія на ринку України більше 15 років, ми співпрацюємо з такими торговими марками, як «Бетон від Ковальської», «Слон бетон», «Полімер комплект», «ArtFox» «UTEK», «Міжнародний банк реконструкції та розвитку», «Colormarket», «Илта PEUGEOT», «HUB AUTO», «АВТОГРУП КРОПИВНИЦЬКИЙ», «TOPONE» та іншими відомими компаніями.
Проводимо енергоаудит, надаємо консультаційні послуги з вибору обігрівачів, їх кількості, потужності і правильного розміщення. Фахівці дбають, щоб обігрівачі були підібрані максимально оптимально виходячи із завдань замовника. Наша мета: зменшити витрати на опалення, за допомогою сучасних енергозберігаючих обігрівачів ТеплоМакс. На сайті Ви знайдете всю інформацію про сучасні енергозберігаючі обігрівачі ТеплоМакс для великих приміщень.
ТеплоМакс - компанія, яка прагне максимально задовольнити клієнта і запропонувати продукт, який буде на 100% відповідати очікуванням. Ми постійно ростемо і розвиваємося в своїй спеціалізації, систематично розширюючи наші пропозиції новими ідеями. Запрошуємо до співпраці як оптових покупців, так і індивідуальних фахівців.Нет комментариев. Почему бы Вам не оставить свой?
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь.
Наши координаты
Тел. +38(062)-305-48-50.
Моб. 8-095-414-72-58.
E-mail: [email protected]
Заявка на участие в выставке