КЛК 'Владминес'
26 Апрель 2024, 15:28:14 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: На сайте работает раздел Наши чемпионы! Все чемпионы и чемпионки семейства кошачьих :)
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Американські сайти з одягом  (Прочитано 1392 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
ИринаЦветкова
Участник
****

Кошачьих сил: 3
ИринаЦветкова has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 133

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« : 26 Июль 2023, 12:07:29 »

Я нещодавно замовила собі одяг. Подруга рекомендувала американські сайти з одягом і не шкодую що замовила. Обрала для замовлення цю доставку https://easyxpress.com.ua/uk/internet-magaziny-ssha/odezhda-iz-ameriki впоралися на 100%, дуже швидко доставили.
Записан
ira19840
Участник
****

Кошачьих сил: 3
ira19840 has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 161

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 26 Июль 2023, 18:19:25 »

Доставка обходится очень дорого.
Записан
Мальта
Пользователь
*****

Кошачьих сил: 5
Мальта has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 455

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #2 : 30 Июль 2023, 13:26:48 »

Вот и я тоже думаю, что это довольно дорого, да и доставку, скажем честно, можно довольно долго ждать. Так что проще и лучше будет что-то приобрести внутри страны. Я вот тут смотрю какая форма одежды школьников https://mama-kupi.ua/ru/vse-dlya-shkoli/ сейчас предлагается и отлично понимаю, что на американских сайтах такая одежда на порядок дороже бы обошлась.
Записан
xesoyo
Новичок
*

Кошачьих сил: 0
xesoyo has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 1

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #3 : 30 Июль 2023, 22:25:03 »

Моя компанія має амбіційні плани щодо зростання, тому мені потрібен виробник, який зможе постачати утеплювачі великими обсягами та вчасно, щоб забезпечити безперебійний виробничий процес.
Записан
jeyona
Новичок
*

Кошачьих сил: 0
jeyona has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 1

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #4 : 30 Июль 2023, 23:21:36 »

Шукаючи якісний утеплювач для своїх швейних творінь, натрапив на компанію https://www.megasynt.ua/ і маю тобі розповісти, що це просто знахідка! Вони дійсно знають свою справу і мають широкий вибір утеплювачів, які мене вразили.

Я так подивився на їхній сайт і зразу побачив купу варіантів утеплювачів - від легких до густотканих, які забезпечують тепло навіть в найхолодніші дні. Такий асортимент дозволяє підібрати саме те, що потрібно для моїх різноманітних швейних проектів.

Класна річ, яка мене вразила - це їхній сервіс. Звернувся до них з питаннями, і вони дуже ввічливо й розбірливо відповіли на все, навіть допомогли з вибором оптимального утеплювача. Але найкрутіше - це якість продукції, яка на вищому рівні! Їхні утеплювачі надійні, міцні і якісні, а головне - зі знижками ще й доступні.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!