КЛК 'Владминес'
27 Апрель 2024, 17:35:27 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: На сайте работает раздел Наши чемпионы! Все чемпионы и чемпионки семейства кошачьих :)
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Пошук перевіреного косметолога в Києві  (Прочитано 217 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Kira
Пользователь
*****

Кошачьих сил: 9
Kira has no influence.
Offline Offline

Пол: Женский
Сообщений: 412

Благодарности
-Выражено: 1
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« : 14 Февраль 2024, 03:50:30 »

Звітайте, форумчани! Шукаю рекомендації щодо косметолога в Києві. Можливо, хтось з вас має досвід співпраці з якимось конкретним фахівцем або клінікою? Я важко обираю між різними варіантами і хочу впевнитися в своєму виборі. Буду вдячна за будь-які відгуки та рекомендації!
Записан
zarinka
Участник
****

Кошачьих сил: 2
zarinka has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 158

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 14 Февраль 2024, 04:09:56 »

Перегляньте відгуки та рейтинги косметологів у Києві на спеціалізованих веб-сайтах або в соціальних мережах. Це може допомогти вам уявити, які послуги надаються та які відгуки мають пацієнти.
Записан
Iselle
Участник
****

Кошачьих сил: 4
Iselle has no influence.
Offline Offline

Пол: Женский
Сообщений: 225

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 1



Просмотр профиля Email
« Ответ #2 : 14 Февраль 2024, 04:24:51 »


Звітайте, форумчани! Шукаю рекомендації щодо косметолога в Києві. Можливо, хтось з вас має досвід співпраці з якимось конкретним фахівцем або клінікою? Я важко обираю між різними варіантами і хочу впевнитися в своєму виборі. Буду вдячна за будь-які відгуки та рекомендації!


DK Beauty Clinic https://dk-beauty-clinic.com.ua/ - це моє улюблене місце для косметологічних процедур! Мій косметолог був дуже професійним та уважним. Він прислухався до моїх побажань та враховував всі мої потреби. Після кожного відвідування DK Beauty Clinic, моя шкіра виглядає неймовірно - свіжою, здоровою та молодішою. Я раджу цю клініку всім, хто цінує якість та ефективність косметологічних послуг!
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!