КЛК 'Владминес'
28 Апрель 2024, 17:22:39 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: Прглашаем всех в фотогалерею на нашем форуме
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Лазерная эпиляция  (Прочитано 669 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
IvanBakalo
Пользователь
*****

Кошачьих сил: 7
IvanBakalo has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 341

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« : 31 Октябрь 2023, 15:57:17 »

Я могу вам подсказать, ведь совсем недавно делал себе мужскую лазерную эпиляцию в этом центре https://laserville.com/  Я остался очень доволен, ведь я прошел курс эпиляции подмышек. В центре все качественно и новейшее оборудование.
Записан
НазарЗ
Участник
****

Кошачьих сил: 3
НазарЗ has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 165

Благодарности
-Выражено: 1
-Получено: 1


Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 09 Декабрь 2023, 01:08:21 »

Підкажіть, де в Івано-франківський роблять лазерну епіляцію. Дружині хочу купити подарунковий сертифікат у хорошому салоні.
Записан
АленаНазарович
Участник
****

Кошачьих сил: 2
АленаНазарович has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 141

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 1


Просмотр профиля Email
« Ответ #2 : 09 Декабрь 2023, 01:19:53 »

Класна процедура - лазерна епіляція! Вона абсолютно безболісна, але найголовніше робити її у хорошого косметолога, щоб потім не було ніяких проблем. Особисто мені дуже сподобалася лазерна епіляція в салоні AVA Laser, що в нас в Івано-франківську. В який я вже зверталася не раз, починала робити ноги потім руки, зараз проходжу курс лазерної епіляції зони бікіні https://avalaser.if.ua/lazerna-epilyacziya-intymnoyi-zony-ivano-frankivsk/ спочатку записалася на повний курс, пройшла вже три процедури. Волосся стало рости повільніше, ніякого подразнення немає, шкіра гладенька і м'яка.
Записан
Andrey
Начинающий
*

Кошачьих сил: 0
Andrey has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 10

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #3 : 18 Декабрь 2023, 13:43:48 »

Також давно задумуюсь над тим, щоб зробити собі лазерну епіляцію, але все сумнівався чи нормально робити таку процедуру чоловікам) але бачу, що зараз це в межах норми)
Записан
AnnaRey
Продвинутый
**

Кошачьих сил: 1
AnnaRey has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 47

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #4 : 18 Декабрь 2023, 17:32:41 »

Взагалі не бачу нічого поганого в цьому) що може бути погано в тому, що ви за собою доглядаєте) до речі, можу вам порадити хорошу клініку, послугами якої і сама користуюся https://platinumlaser.com.ua/lazernaya-epilyatsiya/. Тут ви зможете зробити і лазерну епіляцію, будь які косметологічні процедури, а також пластичні операції. В клініці чисто, стерильно, приємна та затишна атмосфера, а також досвідчені лікарі. Рекомендую!
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!