КЛК 'Владминес'
27 Апрель 2024, 16:46:07 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: На сайте работает раздел Наши чемпионы! Все чемпионы и чемпионки семейства кошачьих :)
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Вирівнювання зубів  (Прочитано 1247 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Fagot
Участник
****

Кошачьих сил: 1
Fagot has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 126

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« : 23 Март 2023, 11:19:51 »

Друзі, всім привіт. Порадьте мені клініку в Києві, де допоможуть вирівняти зуби. Дуже комплексую і наважився нарешті щось із цим робити....
Записан
Cawkа
Бывалый
***

Кошачьих сил: 0
Cawkа has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 94

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 23 Март 2023, 13:27:44 »

що цікавить вирівнювання зубів а також лікування чистка від каменю Та й взагалі будь-які проблеми з вашими зубами можна вирішити в Тернопільській стоматологічній клініці "Дент-майстер" https://dentmaster.com.ua/ яка знаходиться за адресою Лучаківського 14  на масиві Дружба іде якість послуг Я встиг перевірити на собі а також це зробили мої рідні та знайомі, бо ми всі тут лікували зуби від карієсу і все досить професійно та недорого
Записан
Fagot
Участник
****

Кошачьих сил: 1
Fagot has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 126

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #2 : 24 Март 2023, 13:02:37 »


що цікавить вирівнювання зубів а також лікування чистка від каменю Та й взагалі будь-які проблеми з вашими зубами можна вирішити в Тернопільській стоматологічній клініці "Дент-майстер"


Їхати з Києва аж до Тернополя....ви гадаєте що це адекватна порада?????
Записан
Ivolga
Участник
****

Кошачьих сил: 2
Ivolga has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 151

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #3 : 25 Март 2023, 12:59:20 »


Друзі, всім привіт. Порадьте мені клініку в Києві, де допоможуть вирівняти зуби. Дуже комплексую і наважився нарешті щось із цим робити....

Ходити і далі вирощувати в собі ще більші комплекси дійсно не правильно і так не потрібно робити. Добре що ви арешті зважились піти до спеціаліста! Зараз вирівнювання зубів в багатьох київських клініках проводять і ви точно із цим питанням моете звернутись в Q:clinic . Вона в центрі міста знаходиться і вже дуже багато років надає якісні стоматологічні послуги. Я вже давно їх пацієнтка))
Записан
Fagot
Участник
****

Кошачьих сил: 1
Fagot has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 126

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #4 : 28 Апрель 2023, 08:37:31 »

Дякую..буду пробувати. В любому випадку це питання якось потрібно вирішувати
Записан
Saturn
Участник
****

Кошачьих сил: 2
Saturn has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 155

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #5 : 29 Апрель 2023, 08:19:19 »


Друзі, всім привіт. Порадьте мені клініку в Києві, де допоможуть вирівняти зуби. Дуже комплексую і наважився нарешті щось із цим робити....


Стосовно дійсно професійного та якісного вирівнювання зубів одну клініку я вам точно можу порадити - це Healthydent . В мене там сестра робила вирівнювання і результат дійсно вийшов мега крутим! Ми навіть самі не сподівались, що людині вже в дорослому віці можна зробити такі гарнющі рівненькі зуби! Ось сайт клініки healthydent.ua де ви про саму послугу можете більш детально прочитати
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!