КЛК 'Владминес'
28 Апрель 2024, 12:13:16 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: На сайте работает раздел Наши чемпионы! Все чемпионы и чемпионки семейства кошачьих :)
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Як зробити покриття підлоги у вітальні?  (Прочитано 1394 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Amstrong
miHydayXD
Пользователь
*****

Кошачьих сил: 5
Amstrong has no influence.
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 252

Благодарности
-Выражено: 1
-Получено: 0


3375543 miHyday miHyday
Просмотр профиля WWW Email
« : 29 Июль 2022, 14:00:55 »

Роблю ремонт зараз у квартирі у стилі лофт. Думаю покрити підлогу мікроцементом у вітальні. Наскільки це гарна ідея? Чи не буде холодно?
Записан
ANTON
Местный
******

Кошачьих сил: 11
ANTON has no influence.
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 544

Благодарности
-Выражено: 2
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 29 Июль 2022, 15:45:10 »


Роблю ремонт зараз у квартирі у стилі лофт. Думаю покрити підлогу мікроцементом у вітальні. Наскільки це гарна ідея? Чи не буде холодно?


Хороша ідея! Для інтер'єрів у стилі лофт мікробетон часто використовується. З його допомогою нескладно створити холодність, яка притаманна цьому стилю. Для підлоги матеріал також підходить, холодно не буде. Мікроцемент має підвищену зносостійкість, не піддається подряпинам, ударам, впливу вологи та високих температур, тому я його і вибрав. Подивіться різноманітність палітри кольорів ARTCEM, шикарні кольори!
Записан
Kitova
Пользователь
*****

Кошачьих сил: 5
Kitova has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 338

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля WWW Email
« Ответ #2 : 29 Август 2022, 16:26:07 »

Главное - не брать дешевое покпытие. Я решила в свое время сэкономить и купила по акции ламинат. Так знаете что? Он на столько пах фармальдегидом, что я Вам даже и не моге передать. Запах стоял примерно пол года, пока удаление запахов в Киеве https://www.eco-ozon.com.ua/udalenie-zapahov-kiev/ не заказала. У меня реально дома от запаха просто голова кружилась.
Записан
Cawkа
Бывалый
***

Кошачьих сил: 0
Cawkа has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 94

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #3 : 31 Август 2022, 14:19:44 »

ми коли робили ремонт в будинку за містом це десь приблизно 30 км від Києва то замовляли будівельні матеріали в інтернет-магазині столиці під назвою Бм Київ а саме купували в них наливні Поли, мінвата https://bm.kiev.ua/utepliteli/minvata/tekhnonikol-tekhnofas-50-details.html гіпсокартон і ще багато чого як для внутрішнього так і зовнішнього ремонту, і хотілося відмітити що ціни тут досить хороші і якість матеріалів теж добра
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!