КЛК 'Владминес'
29 Март 2024, 16:51:44 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: Прглашаем всех в фотогалерею на нашем форуме
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Клиника  (Прочитано 3044 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
maxxxi
Старожил
*******

Кошачьих сил: 33
maxxxi is working their way up.maxxxi is working their way up.maxxxi is working their way up.
Online Online

Сообщений: 1094

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« : 13 Июль 2022, 11:27:27 »

Если захотели сделать процедуры то рекомендую обратиться в данную компанию  мрт сделать киев Разумная медицинская помощь – это результативно предоставленная медицинская помощь. Здесь всегда помогут, и цена на услуги адекватная!
Записан
MishaniA
Участник
****

Кошачьих сил: 1
MishaniA has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 133

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 14 Июль 2022, 11:42:48 »

Я ось читав нещодавно про відкриття нової клініки ДЕНИС, хочу, щоб саме туди дружина звернулася в жіноча консультація онлайн чув, що обладнання інноваційне, високі стандарти в лікуванні і лікарі виключно професіонали.
Записан
Tmona
Продвинутый
**

Кошачьих сил: 0
Tmona has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 28

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #2 : 18 Сентябрь 2022, 08:19:34 »

Хочу з вами поділитися своєю історією про проведену арроскопію. У мене був розрив медіального меніска колінного суглоба. Я вас, напевно, здивую, але меніск у мене розірвався не через травму та падіння, а в ході побутових навантажень. Так як після пологів навантаження збільшилося, то одного разу дуже сильно захворіло коліно, розпухло, біль був дуже сильним. Знеболювальне я не пила, тому що годувала дитину і в результаті промучилась два тижні, згодом гострий біль пішов, але протягом 1,5 років постійно коліно турбувало і боліло. Тому як тільки я перестала годувати, змогла нарешті зробити МРТ колінного суглоба і дізнатися про точний діагноз, то відразу ж почала готуватися до артроскопії в клініці .MPClinic https://mpclinic.com.ua/services-ua/artroskopiya-ua/ , операція зайняла десь годину. Поки мене везли назад, я вже повністю відійшла від забуття. На ліжко з каталки перелізла сама. Ось, власне, і все. Страшно мені не було, клініка та лікарі мені дуже сподобалися.
Записан
Kitova
Пользователь
*****

Кошачьих сил: 4
Kitova has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 309

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля WWW Email
« Ответ #3 : 21 Сентябрь 2022, 18:14:28 »

Друзья, можете порекомендовать хорошего стоматолога? А то тут у меня проблемка... В общем, на языке уже долго не проходит белый налет и я даже не знаю что делать. Прочитала в интернете про белый налет на языке https://dante.com.ua/ru/nalet-na-yazyke-nuzhno-li-panikovat/ и вижу, что нужно обращаться к стоматологу. Посоветуйте пожалуйста действительно хорошего специалиста. Заранее благодарю.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!