КЛК 'Владминес'
27 Апрель 2024, 18:37:51 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: Ждем всех в нашем каталоге Фелинологических организаций. Вас еще нет в нашем каталоге? Так добавьте скорее!!!
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Новини  (Прочитано 1508 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
potopa
Бывалый
***

Кошачьих сил: 1
potopa has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 51

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« : 16 Февраль 2022, 23:18:08 »

Зараз неможливо жити, не знаючи, що відбувається у світі. Всі ми так чи інакше цікавимося подіями, що відбуваються насамперед у нашій країні, а також у всьому світі. Ви дивіться новини по телевізору або де ви дізнаєтеся всі найсвіжіші новини? У мене не завжди є можливість переглянути новини по телевізору, мені зручніше читати їх у вільний час: перед сном або в обідню перерву. До того ж, я знайшла сайт, де транслюються найсвіжіші новини в реальному часі – Новотека, дуже корисний ресурс. Там за цілий день збирається багато новин із різних джерел. А найголовніше – свіжі та актуальні. Тож можете зайти та почитати.
Записан
Gierr
Участник
****

Кошачьих сил: 3
Gierr has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 199

Благодарности
-Выражено: 1
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 27 Февраль 2024, 23:10:11 »

Даний сайт допоможе вам завжди бути в курсі Львів повітряна тривога зараз https://10ukraine.com.ua/povitryana-trivoga-zaraz/povitryana-trivoga-lviv/ У зв'язку з поточною ситуацією з військовими операціями в Україні важливо зосередитися на ресурсах, які можуть допомогти людям залишатися в безпеці та отримувати інформацію. Ресурс може стати цінним інструментом у цей час, надаючи в режимі реального часу оновлену інформацію про якість повітря та потенційні небезпеки в цьому районі. Вкрай важливо, щоб люди мали доступ до цієї інформації для прийняття обґрунтованих рішень щодо своєї безпеки.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!