КЛК 'Владминес'
10 Май 2024, 15:01:08 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: На сайте работает раздел Наши чемпионы! Все чемпионы и чемпионки семейства кошачьих :)
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Послуги перекладу та засвідчення документів  (Прочитано 293 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Kira
Пользователь
*****

Кошачьих сил: 9
Kira has no influence.
Offline Offline

Пол: Женский
Сообщений: 419

Благодарности
-Выражено: 1
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« : 11 Январь 2024, 19:58:50 »

Доброго дня! Мене цікавлять послуги перекладу та засвідчення документів, і я шукаю професійних фахівців у цій галузі. Можливо, ви можете поділитися рекомендаціями щодо перевірених спеціалістів або агенцій, з якими у вас є позитивний досвід співпраці? Я також хотіла б знати, на які мови вони спеціалізуються, і чи мають вони досвід у засвідченні різних видів документів. Буду вдячна за будь-яку допомогу та поради. Заздалегідь велике спасибі!
Записан
Iselle
Участник
****

Кошачьих сил: 4
Iselle has no influence.
Offline Offline

Пол: Женский
Сообщений: 228

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 1



Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 11 Январь 2024, 23:55:24 »


Доброго дня! Мене цікавлять послуги перекладу та засвідчення документів, і я шукаю професійних фахівців у цій галузі. Можливо, ви можете поділитися рекомендаціями щодо перевірених спеціалістів або агенцій, з якими у вас є позитивний досвід співпраці? Я також хотіла б знати, на які мови вони спеціалізуються, і чи мають вони досвід у засвідченні різних видів документів. Буду вдячна за будь-яку допомогу та поради. Заздалегідь велике спасибі!


Не можу не рекомендувати Doremi Global https://www.doremi-global.com.ua/ як надзвичайно ефективний та професійний партнер з лінгвістичних послуг. З їхнім широким спектром перекладів, включаючи усні та письмові, апостиль та легалізацію, вони завжди вражають високою якістю та відзивчивістю. Моя команда вже довгий час співпрацює з Doremi Global, і їхній професіоналізм та ефективність завжди виявлялися ключовими для успішності наших міжнародних проєктів. Якщо вам потрібні надійні та якісні лінгвістичні послуги, не шукайте далі – Doremi Global – це те, що вам потрібно!
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!