КЛК 'Владминес'
16 Май 2024, 21:48:09 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: На сайте работает раздел Наши чемпионы! Все чемпионы и чемпионки семейства кошачьих :)
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Медична страховка Чехія  (Прочитано 155 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
acontinent
Местный
******

Кошачьих сил: 35
acontinent is working their way up.acontinent is working their way up.acontinent is working their way up.
Offline Offline

Сообщений: 584

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« : 11 Апрель 2024, 14:47:22 »



Центр Страхування Іноземців у Празі - це професійна компанія, яка надає послуги страхування для громадян України, які постійно проживають у Чехії. Страхові послуги є важливими для студентів, підприємців, а також для тих, хто прибуває з України для возз'єднання сім'ї. Надання доступного та надійного медичного страхування українцям, які живуть за кордоном, є важливою послугою, яка забезпечує їхню безпеку та благополуччя у іншій країні. Якщо вас цікавить медична страховка в Чехії або бажаєте дізнатись більше про медичне страхування для українців у Чехії заходьте на сайт pojisteni-cizincu.cz/ua/

Центр Pojisteni-cizincu.cz/ua/ пропонує надійні та доступні програми медичного страхування, які враховують потреби та вимоги українських громадян, що проживають у Чехії. Студентам, які прибули до Чехії для здобуття освіти, гарантуються гарні умови страхування, що включають у себе покриття витрат на медичні послуги та необхідні консультації лікарів.

Для підприємців, які ведуть власний бізнес у Чехії, Центр Страхування Іноземців пропонує гнучкі та доступні страхові програми, які забезпечують покриття в разі невідкладних випадків та медичних умов, що можуть виникнути під час ведення бізнесу.

Окрім цього, для родин, які об'єднуються у Чехії після розлуки, Центр пропонує хороші страхові плани, які включають в себе не лише медичні послуги, а й підтримку в складних ситуаціях та консультації щодо охорони здоров'я.

Центр Страхування Іноземців у Празі дбає про те, щоб українці та українки, які перебувають у Чехії, мали доступ до якісної медичної допомоги та страхового покриття в разі потреби. Ця послуга сприяє забезпеченню безпеки та здоров'я українців у нових умовах життя за кордоном.
Записан
tefanga
Участник
****

Кошачьих сил: 2
tefanga has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 104

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 15 Апрель 2024, 00:05:15 »

Я б радив вам звертатися до скінго, якщо вас цікавить туристичне страхування https://ingo.kiev.ua/turisticheskoe-strakhovanie-pri-vyezde-z
Я там робив страховку вже кілька разів і все проходило добре та швидко. Ціни там досить вигідні)
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!