КЛК 'Владминес'
12 Май 2024, 08:07:46 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: На сайте работает раздел Наши чемпионы! Все чемпионы и чемпионки семейства кошачьих :)
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Допоможіть вибрати електромобіль з Китаю  (Прочитано 601 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Bobik
Местный
******

Кошачьих сил: 9
Bobik has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 533

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« : 17 Июнь 2023, 15:23:31 »

Мене цікавить тема покупки електромобіля з Китаю. Нещодавно я почув про можливість придбати собі електрокар з Китаю за досить привабливими цінами. Але у мене виникло декілька питань та проблем, про які я хотів би поговорити з вами. Чи є серйозні ризики при купівлі електромобіля з Китаю? Якщо так, то як їх уникнути?
Записан
ANTON
Местный
******

Кошачьих сил: 11
ANTON has no influence.
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 545

Благодарности
-Выражено: 2
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 17 Июнь 2023, 15:54:18 »

По-перше, щодо ризиків - так, існують певні ризики при купівлі електрокара з Китаю, особливо пов'язані з якістю та безпекою. Але я ретельно дослідив різні опції та знайшов надійного продавця на веб-сайті Ncars https://ncars.com.ua/ Вони спеціалізуються на електрокарах з Китаю та мають добру репутацію. Я б рекомендував звернутися до них за консультацією та вибором моделі. Процедура покупки та доставки була досить простою та зручною. Я скористався послугою доставки, заплатив за неї додатково, але це було варте того.
Записан
Iona
Участник
****

Кошачьих сил: 1
Iona has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 154

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #2 : 19 Январь 2024, 10:51:13 »

Покупка електромобіля з Китаю може бути вигідною, але важливо враховувати ризики. Спочатку переконайтеся, що обираєте надійного виробника та вивчіть відгуки попередніх покупців. Рекомендую звертатися до перевірених постачальників, таких як Terra Cars, які забезпечують якість та гарантії. Питайте про сертифікацію, докладні технічні характеристики та умови гарантії. Якщо Terra Cars пропонує електромобіль Volkswagen ID.4 Crozz https://terra-cars.com.ua/models/volkswagen-id-4-crozz/ , це може бути надійним вибором, оскільки вони спеціалізуються на цьому бренді і можуть забезпечити додатковий рівень сервісу.
Записан
Bobik
Местный
******

Кошачьих сил: 9
Bobik has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 533

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #3 : 06 Февраль 2024, 19:33:52 »

Ну варіанти досить цікаві, от лише гарантія досить слабенька, вам так не здається?
Записан
толяк
Бывалый
***

Кошачьих сил: 1
толяк has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 87

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #4 : 06 Февраль 2024, 19:36:45 »

Ну я теж глянула ціни на пальне і розумію, що хочу чи не дуже. а варто дивитися вже електричні автомобілі https://voltauto.ua/ і будемо переходити на таку альтернативу, бо це і дешевше і безпечніше. От лише тільки біда у нас з картами заправок, но думаю можна все знайти. Зараз досить цікаві пропозиції є по вибору електрокарів, мені здається, що ціни навіть нижчі чим були років два назад, я правий?
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!